To już połowa rekolekcji - fotorelacja

2016-03-03-rekolekcje-mlodziez

Za nami czwartek, czyli drugi dzień rekolekcji. Młodzi ludzie naszej parafii pod opieką swoich nauczycieli i wychowawców, rozważali bolesne tajemnice z życia Pana Jezusa. Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 9.00, prowadziła klasa 3A ze Szkoły Podstawowej pod kierownictwem Pani Moniki Pstrąg - naszej katechetki. Natomiast młodzież ze szkoły średniej, przygotowała i poprowadziła Drogę Krzyżową o godz. 11.00, pod opieką Siostry Benedykty uczącej w szkole ponadgimnazjalnej. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol