Rocznica zbrodni katyńskiej i katastrofy pod Smoleńskiem

2016-04-10-smolensk

W niedzielę 10 kwietnia br. przypadła 76 rocznica zbrodni w Katyniu i 6 rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. W naszej świątyni sprawowana była uroczysta Msza św. w intencji ofiar Katynia i Smoleńska o godz. 11.00, której przewodniczył ks. Proboszcz a kazanie patriotyczne wygłosił ks. Przemysław Wójcik z KUL-u. W kościele zebrali się liczni przedstawiciele wielu instytucji i władze samorządowe. Po Mszy św. w pochodzie ze sztandarami wszyscy przeszli pod Pomnik Katyński na naszym cmentarzu parafialnym.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol