Imieniny Pani Moniki

2016-05-04-imieniny-pani-moniki

4 maja swoje imieniny świętowała Pani Monika Pstrąg - nasza katechetka. Podczas Mszy św. o godz. 18.00, modliliśmy się w jej intencji. Na tej Mszy zgromadziły się licznie dzieci, szczególnie te które Pani Monika przygotowuje do I Komunii Św. i katechizuje w szkole. Dzieci przygotowały czytania mszalne oraz modlitwę wiernych, a na zakończenie Mszy św. delegacje dzieci i rodziców składały Pani Monice imieninowe życzenia. Życzymy Pani Monice samych radości z pracy katechetycznej w naszej parafii!

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol