Uroczystość Bożego Ciała

2016-05-26-boze-cialo26 maja, w czwartek po Uroczystości Trójcy Świętej, tak jak co roku świętowaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ten dzień jest wielkim świętem Eucharystii. O godzinie 11.00 w naszym kościele parafialnym, sprawowana była uroczysta Msza Św., której przewodniczył i homilię wygłosił ks. prałat Jarosław Wojtkun - rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Po Mszy św. wyruszyła uroczysta procesja eucharystyczna ulicami naszego miasta, którą także poprowadził ks. Wojtkun. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Mszy św. i procesji.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol