Pierwsza Komunia Święta w Lipsku

2016-05-08-komunia

8 maja br. 53 dzieci, z naszej parafii, przyjęło do swego serca po raz pierwszy Jezusa w Komunii Świętej. Uroczystość poprzedzona była długim czasem przygotowań. Dzieci przez katechezę prowadzoną przez Panią Monikę - katechetkę, spotkania formacyjne w ciągu całego roku oraz liczne próby i spotkania

z rodzicami, przygotowały się pięknie do tej wyjątkowej chwilii w ich życiu. Pierwszej Komunii Świętej dzieciom udzielił ks. proboszcz Henryk, który przewodniczył tej Mszy św. i wygłosił homilię. Cieszymy się wszyscy radością tych naszych młodych parafian i życzymy aby zawsze kochali Pana Jezusa, tak jak w dniu swojej Pierwszej Komunii Świętej.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol