Kończymy kolejny rok formacyjny...

2016-06-15-koniec-roku-formacyjnegoW środę 15 czerwca br. dzieci i młodzież z grup formacyjnych naszej parafii, dziękowały Panu Bogu za cały rok formacji i rozwijania wiary. Świętowanie rozpoczęła uroczysta Msza św. o godz. 18.00 w naszym kościele. Dzieci i młodzież, razem ze swoimi opiekunami i katechetami, uczestniczyli aktywnie w liturgii. Kolejna część świętowania przeniosła się na plac parafialny przy plebanii, gdzie wszyscy spotkali się przy grillu i spędzili czas na integracji przez rozmowy, posiłek i wspólną zabawę. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol