Będziemy mieć gościa z Kamerunu...

2016-07-17-bujak

Już za tydzień w niedzielę 17 lipca, będzie u nas gościł w parafii Ks. Mirosław Bujak, posługujący w Kamerunie od 13 lat. Chce podzielić się z nami swoim misyjnym doświadczeniem i pracą w Afryce. Wsłuchując się w jego świadectwo duszpasterzowania na misjach, pamiętajmy o wsparciu go naszą modlitwą i na ile możemy ofiarami składanymi w tym dniu na tacę. Ks. Mirosław rozpoczyna budowę kościoła w misji Doumaintang w Kamerunie, dlatego ofiary będą przeznaczone na ten cel. Więcej o misji na http://www.misja.doume.info/

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol