Księga intencji na 2017 rok

2016-09-05-ksiega-intencji

Od poniedziałku, 5 września, rozpoczynamy przyjmowanie intencji Mszy św. na rok 2017. Przez cały wrzesień będziemy przyjmować intencje mszalne w których będziemy modlić się za żyjących z naszej wspólnoty. Dlatego proszę, abyśmy pomyśleli o ważnych wydarzeniach w naszych małżeństwach, rodzinach i wspólnotach w których żyjemy, o jubileuszach, rocznicach urodzin i przez zamówienie Mszy św. wypraszali dla nas Boże błogosławieństwo. Natomiast intencje mszalne za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej, będziemy przyjmowali dopiero od początku października br. Intencje mszalne można zamawiać w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia kancelarii, czyli rano od 8.00 do 9.00 i po południu od 16.00 do 17.00. Bardzo prosimy o zrozumienie i zamawianie naszych intencji według podanego porządku. Szczęść Boże!

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol