Poświęcenie różańców dzieciom klas trzecich szkoły podstawowej

2016-10-02-poswiecenie-rozancow

W pierwszą niedzielę października, 2.10.2016 r, w naszym kościele na Mszy św. o godz. 9.30, dzieciom z klas trzecich szkoły podstawowej zostały poświęcone różańce. Jest to jednocześnie początek przygotowań do I Komunii Świętej. Mszę św. odprawił ks. Proboszcz i wygłosił do rodziców i dzieci okolicznościową homilię. Dzieci aktywnie uczestniczyły we Mszy św. oraz przygotowały oprawę liturgiczną pod opieką Pani Moniki - naszej katechetki. W tym roku do I Komunii Św. przygotowuje się 65 dzieci z naszej parafii. Wszystkie dzieci, ich rodziców, wychowawców i katechetów otaczamy naszą modlitwą na czas przygotowań do tego ważnego wydarzenia.Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej uroczystości.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol