Jasełka w naszym kościele

2017-01-06-jaselka

Zgodnie z tradycją w Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lipsku, wystawiły w naszym kościele przedstawienie bożonarodzeniowe, zwane jasełkami. Młodzi aktorzy są uczniami klasy 3A w tej szkole. Śpiew podczas jasełek wykonywał chórek dziecięcy z różnych klas szkoły podstawowej razem z solistami, pod opieką Pani Ewy Nowakowskiej. Nad całością przygotowania jasełek czuwała Pani Monika Pstrąg - nasza katechetka i ks. Rajmund. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol