Rekolekcje Wielkopostne dzieci i młodzieży

2017 03 17 rekolekcjeW dniach od 15 do 17 marca odbyły się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży. W tym roku prowadził je ks. Michał Michnicki z Radomia, który jest Diecezjalnym Duszpasterzem Ministrantów Diecezji Radomskiej. Pierwszego dnia dzieci i młodzież uczestniczyli we Mszy św. Drugiego dnia przeżywali pojednanie z Panem Bogiem i drugim człowiekiem, a trzeciego dnia rozważali stacje Drogi Krzyżowej Pana Jezusa. Na zakończenie przedstawiciele dzieci i młodzieży oraz Ksiądz Proboszcz, podziękowali Księdzu Rekolekcjoniście za wspólnie przeżyty czas rekolekcji. Wszystkie te chwile możemy jeszcze raz zobaczyć oglądając fotorelację z rekolekcji.

 

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol