Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-09-palmowa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Niedziela Palmowa w Lipsku

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-09-palmowa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2017 04 09 palmowa

W ostatnią niedzielę przed Triduum Paschalnym rozważamy w szczególny sposób Mękę i Śmierć Jezusa Chrystusa. Wyrazem tego jest proklamacja opisu Męki Pańskiej z podziałem na role, a także świętowanie tego co porzedzało bezpośrednio te najważniejsze dni, czyli wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Na tę pamiątkę przychodzimy do świątyni z gałązkami palmowymi. W naszej parafii razem z Lipskim Centrum Kultury podobnie jak każdego roku w Niedzielę Palmową odbyło się ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszą palmę.

Po poświęceniu i modlitwie w procesji wszyscy przeszli do naszego parafialnego kościoła, gdzie ks. Proboszcz sprawował Mszę Świętą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

{galeria}2017/2017-04-09-palmowa/{/galeria}

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol