Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-12-misterium oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Misterium Wielkanocne w Szkole Podstawowej w Lipsku

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2017/2017-04-12-misterium oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2017 04 12 misterium w szkole

W Wielką Środę, 12 kwietnia br. uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipsku, jak co roku przedstawili Misterium Wielkanocne. W Misterium wzięli udział wybrani uczniowie z klas IV-VI. Odpowiedzialnymi za przygotowanie tego misterium byli katecheci uczący w szkole. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia!!! {galeria}2017/2017-04-12-misterium/{/galeria}

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol