Moja pierwsza spowiedź

2017 05 13 pierwsza spowiedz

W sobotę 13 maja, dzieci z naszej parafii, przygotowujące się do I Komunii Świętej, w liczbie 66, przystąpiły po raz pierwszy w swoim życiu do sakramentu Pokuty i Pojednania. Spowiedź poprzedziło Nabożeństwo Pokutne poprowadzone przez Ks. Proboszcza naszej parafii. Dzieci odnowiły swoje przyrzeczenia chrzcielne i podziękowały rodzicom za trud wychowania i przykład wiary w Boga, a rodzice pobłogosławili swoje dzieci. Ten dzień ma jeszcze jedno szczególne znaczenie, ponieważ pierwsza spowiedź tych dzieci wypadła dokładnie w 100 lat od objawień Matki Bożej w Fatimie w 1917 r.

baner1

baner serce20

diecezja-radomska   radio-plus

gosc-niedzielny   caritas

parafia-wieden   dzielo-biblijne

starostwo-powiatowe   urzad-gminy

lck   zsp-lipsko

gimnazjum-lipsko   szkola-podstawowa-lipsko

zycie-powisla   trl   

fundacja   rodzina-szkol